Linki sponsorowane

Zarządzanie inwestycjami przez internet – Money Makers

Na naszym rynku debiutuje Money Markers, spółka asset management – zarządzająca aktywami klientów indywidualnych,  która została założona przez finansistów, wśród których znajduje się były prezes Avivy PTE Michał Szymański, były dyrektor zarządzający produktami w ING PTE Krzysztof Szypuła oraz byli dyrektorzy inwestycyjni ING PTE, czyli Marc van der Ploega i Jarosław Jamka.  
Money Maker pomoże Ci aktywnie inwestować oszczędności. Najważniejszy jest wymierny wyniki finansowy, do którego osiągnięcia dążą dla Ciebie eksperci. Jeśli boisz się sam inwestować, możesz skorzystać z ich pomocy.

Money Makers stawia na obsługę klientów przez Internet. Wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci – zawarcie umowy, podpisanie dokumentów (kurier), podgląd konta, rozmowy z konsultantami prowadzone przy użyciu kamerek wideo.

Plan jest taki – w trzy lata dojść do 2 mld aktywów. Minimalna wartość inwestycji to 40 tys. zł. Kwota jest dość niska, bowiem średnia minimalna poprzeczka inwestycji wynosi pół miliona złotych.

Money Makers tym samym stawiają na klienta mniej zamożnego. Profil przedstawia się następująco – zazwyczaj jest to mężczyzna, który zarabia ponad 5 tysięcy złotych miesięcznie, prywatny przedsiębiorca, czy też osoba zajmująca stanowisko kierownicze, posiadająca oszczędności (około 100-150 tys.).

Money Makers szacują, że takich potencjalnych klientów jest w naszym kraju około 1,4 mln. Będą oni mogli skorzystać z jednej z dziewięciu strategii inwestycyjnych- od tego najbezpieczniejszego (100% wkładu w obligacjach), który ma chronić kapitał klienta, do najbardziej agresywnego (nawet 100% kapitału w akcjach).

2 myśli nt. „Zarządzanie inwestycjami przez internet – Money Makers”

  1. Wygląda na ciekawą propozycję. Dla mnie w sam raz pasuję – 40 tysięcy to tyle co mam odłożone.
    Czy wiadomo jaką prowizję biorą za doradztwo ? Kiedy trzeba im płacić ?

  2. Znajomy mi o nich opowiadał. Podobno są strasznie namolni. Jak już zdobędą twój numer telefonu, to już go nigdy z bazy nie wykreślą i będą cię męczyć do końca życia i zachęcać do inwestowania… czy tego chcesz czy nie 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*