Linki sponsorowane

Zakupy online w Merlin.pl – polecenie przelewu z ING

Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do kolejnej ciekawej opcji. Otóż Ci, którzy robią zakupu online z pewnością skorzystają z okazji, żeby odwiedzić sklep Merlin.pl. I co najistotniejsze z łatwością zapłacą w nim za swoje zakupy wybierając opcję polecenia przelewu ‘płać z ING’.

Merlin.pl jest kolejnym już sklepem internetowym, który obsługiwany jest przez ECARD, co umożliwia dokonywanie tak zwanych przelewów bezpośrednich z konta w ING Banku Śląskim.

Jak to działa? ‘Płać z ING’ to swego rodzaju polecenie przelewu, które łączy w sobie zakupy w sklepie internetowym umożliwiając jednocześnie płatność z rachunku bankowego. Kiedy już dojdzie do finalizacji zakupu, szczegóły dotyczące polecenia przelewu wypełniane są automatycznie za klienta.

Klienci ING Banku Śląskiego nie mają się czego obawiać, bowiem transakcja jest jak najbardziej bezpieczna. Co więcej – autoryzowana zgodnie z obowiązującymi w banku procedurami. Nie trzeba podawać ani numeru karty, ani też numeru konta. Dane, które związane są z logowaniem oraz autoryzacją podaje się zawsze tylko na stronie banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*