Linki sponsorowane

World Signia – ekskluzywna karta MasterCard w Multibanku

Karty kredytowe w obecnych czasach posiada każdy, kto ma założone w dowolnym banku konto oszczędnościowe. Wiadomo też, że poza zwykłymi kartami są także karty srebrne, złote czy platynowe, a poza kolorem posiadają one także bogatszy pakiet ubezpieczeniowy, niższe oprocentowanie, szerszy program rabatowy czy inne dodatkowe usługi.
Dawniej takie karty oznaczały prestiż, dziś w większości przypadków już tylko kolor, ponieważ o wiele łatwiej jest je otrzymać. Jednak obecnie na rynku finansowym jest dostępnych kilka stricte ekskluzywnych kart, których nie dostanie każdy posiadacz konta. W przypadku MasterCard jest to karta World Signia, którą oferują Pekao, Bank BPH, Raiffeisen Bank oraz Multibank.

Aby klienci Multibanku mogli otrzymać taka kartę, muszą posiadać konto Aquarius w taryfie Intensive, płacić za nią 49,50 zł miesięcznie a za jej wydanie aż 900 zł. Można jednak uniknąć tej jednorazowej opłaty, jeżeli w ciągu 12 miesięcy zapłacimy kartą za zakupy w sklepach czy w internecie o wartości minimum 90 tysięcy zł.

Posiadacze karty posiadają na karcie limit kredytowy w wysokości kilku tysięcy złotych czy nawet do 500 tysięcy. Zł, bardzo niskie oprocentowanie kredytu 12,9 %, program priority pass, który jest biletem wstępu do ponad 600 saloników VIP na lotniskach, pakiet Travel World Signia, który daje ubezpieczenie podróżne, travel assistance (pomoc medyczna gwarantująca zwrot kosztów leczenia do 7,5 mln euro oraz pomoc prawna oraz dostęp do serwisu concierge.

Serwis ten funkcjonuje 24 godziny na dobę i pomaga kompleksowo zorganizować wyjazd na narty, umożliwia dostęp do tłumaczy oraz udziela rabatów na zakupy w ponad 900 salonach odzieżowych, restauracjach, hotelach czy salonach spa w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*