Linki sponsorowane

Wiosenne promocje kredytów hipotecznych

Banki także poczuły wiosnę, ruszyły bowiem z nowymi kampaniami reklamowymi, odświeżają swoje oferty kredytowe. Tym sposobem do łask powróciły kredyty na 100% wartości nieruchomości. Banki przekonują nowych klientów do siebie niskimi marżami i brakiem prowizji.

Wystarczy spojrzeć chociażby na WBK BZ, który obniżył marżę kredytu hipotecznego poniżej 1%. Pobił go w tej walce jednakże BNP Paribas Fortis, który zaproponował marżę 0,79%.

Kredyt Bank proponuje swoim klientom kredyt hipoteczny w euro na 100% wartości nieruchomości. Wcześniej było to możliwe tylko w polskiej walucie. Niestety jak zawsze pojawia się jakieś ‘ALE’. Otóż jeśli kwota kredytu przekracza 80% wartości nieruchomości to ową część należy objąć ubezpieczeniem (tzw. ubezpieczenie od niskiego wkładu własnego).

Co więcej w Kredyt Banku można spłacać kredyt nawet przez 40 lat, zaś pożyczkę hipoteczną – 25 lat. Stali klienci ponadto nie płacą prowizji. Z prowizji zrezygnował także Millennium Bank, co więcej swoim klientom proponuje także niższe oprocentowanie. Klienci muszą otworzyć konto, aktywnie korzystać z karty kredytowej. Kwota kredytu objęta promocją musi wynieść co najmniej 300 tys. zł, wkład własny 30%. Marża wynosi 0,99%, zresztą tyle samo co i w BZ WBK.

Tam jednak konieczny wkład własny wynosi 10%. Klienci muszą otworzyć jednakże konto i co miesiąc wpłacać na nie co najmniej 2 tysiące złotych. BGŻ także rezygnuje z prowizji. Wystarczy kompletny wniosek kredytowy złożyć do 30 kwietnia 2011.

2 myśli nt. „Wiosenne promocje kredytów hipotecznych”

  1. 30 lat kredyt hipoteczny
    wpis do hipoteki 6m-cy
    wycena nieruchomości 1000zł,
    10% wkład własny wibor z dn.13-05-2011 4,44%
    kwota kredytu 450.000tys zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*