Linki sponsorowane

Tanie kredyty hipoteczne w ING Banku Śląskim

Od 16 maja 2011 roku Bank Śląski postanowił wyjść naprzeciw klientom i ponownie obniżył stawkę marży dla kredytów hipotecznych od 250 tysięcy złotych ( o 0,1 p.p.-0,2 p. p.). Nie należy zapominać, iż ING aktywnie pomaga potencjalnym kredytobiorcom w załatwianiu niezbędnych formalności.

Klienci mają do dyspozycji doradców hipotecznych na terenie całego kraju, którzy dojeżdżają do wskazanego miejsca bezpłatnie. Zakres proponowanej pomocy obejmuje wypełnienie wniosku hipotecznego, uzyskanie wpisu z Księgi Wieczystej, ustanowienie hipoteki i uzupełnienie deklaracji PCC-3 do Urzędu Skarbowego. Według 7,5 tys. Internautów w plebiscycie „ Złoty Bankier” , kredyt hipoteczny w ING otrzymał  pierwsze miejsce.

ING Bank Śląski nie tylko trafia do klientów małymi kosztami kredytu lecz również ciekawą promocją produktu. Użytkownicy portalu społecznościowego Nasza-klasa.pl mają możliwość zapoznania się z kampanią reklamową.  Motywem przewodnim kampanii reklamowej dla Internautów są dwa profile bohaterów. Profil Mamusi, która wymaga od syna, aby ten się usamodzielnił i zaciągnął kredyt mieszkaniowy. Pierwszy profil służy jako komunikator z Internautami. Natomiast drugi przygotowany profil służy do oglądania filmów reklamowych.

Posiadacze konta osobistego mają do wyboru dwie opcje kredytu hipotecznego- opcja z obniżoną marżą o 0,6 punktów procentowych lub kredyt hipoteczny bez pobierania prowizji za udzielenie. W przypadku nowych umów produktów hipotecznych bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę zobowiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*