Linki sponsorowane

Szybki kredyt hipoteczny w Lukas Banku

Banki chcąc zachęcić klientów do korzystania ze swoich usług imają się różnych środków. W przypadku kredytów hipotecznych zazwyczaj stawiają na niższe marże, niekiedy nawet 0,79%. Jednakże Lukas Bank zamierza dotrzeć do nowych klientów w zupełnie inny sposób.

Placówki Lukas Banku zostały obklejone ciekawymi zdjęciami z hasłem reklamującym promocyjny kredyt – ‘Skracamy drogę do własnego domu’. Bank zapewnia, że w przypadku kompletnego wniosku, decyzja o przyznaniu kredytu mieszkaniowego zostanie podjęta przez bank w ciągu 24 godzin. Jeśli nie – wówczas bank zapłaci do 1 tys. złotych, czyli obniży prowizję.

Oczywiście to nie wszystko, Lukas Bank walczy o klientów nie tylko szybką procedurą, ale i nie tak wysoka marżą, bowiem wynosi ona 0,99%. Jednakże klient, który chce skorzystać z promocji musi założyć konto w banku. Na rachunek co miesiąc powinno wpływać wynagrodzenie. Do tego niezbędne jest wykupienie ubezpieczenia na życie.

Lukas Bank w styczniu przygotował nowe warunki udzielania kredytów dla tych, którzy chcą skorzystać z programu rządowego ‘Rodzina na swoim’. Tym samym można rzec, że bank się rozwija, pragnie dotrzeć ze swoją ofertą do jak największej ilości klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*