Linki sponsorowane

Rosną opłaty za karty kredytowe w Citi Handlowym

Klienci Citi Handlowego raczej powodów do radości. Teraz bowiem za karty kredytowe przyjdzie im płacić więcej. O podwyżkach bank już poinformował, a nowy cennik będzie obowiązywać od października. Co więcej nie jest to pierwsza podwyżka w tym roku. Ostatnimi czasy zmienił się również cennik kont osobistych. Jak będą wyglądać opłaty za karty od października? Otóż klienci korzystający z ze srebrnych kart kredytowych będą musieli zapłacić za ten przywilej 8 zł miesięcznie, co rocznie daje kwotę 96 zł. Na dzień dzisiejszy jest to 75 zł rocznie.

W przypadku kart złotych cena wzrośnie do 18 zł miesięcznie, czyli 216 zł rocznie, zaś platynowych – 27 zł miesięcznie, co rocznie daje kwotę 324 zł. Opłata zostanie naliczona automatycznie. To nie koniec zmian, bowiem teraz tzreba będzie płacić więcej również za transakcje gotówkowe takie jak chcoiażby wypłaca pieniędzy z bankomatów czy przelewy z rachunku karty z 3% do 4% (czyli z minimalnej kwoty 7 zł do 10 zł).

Wyższe będzie również oprocentowanie usługi Plan Spłat Ratalnych Komfort. Zgodnie z nową tabelą opłat będzie ono wynosić 20%. Bank ponadto w przypadku chęci rozłożenia transakcji bezgotówkowych na raty będzie pobierał dodatkową opłatę w wysokości 4%. Co więcej korzystanie z usługi CitiAlerts również będzie droższe – o złotówkę.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i poznać niezależne opinie o banku citi handlowy to zajrzyj na portal bankowy bise.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*