Linki sponsorowane

Promocja kredytów hipotecznych w Eurobank

Banki walczą o klientów nie tylko oferując im dobre, nisko oprocentowane produkty, ale i dodając tak zwane gratisy. Zwykła promocja kredytu hipotecznego to już za mało, żeby klient wybrał akurat ten bank. Tym samym trzeba go czymś zaskoczyć, sprawić, żeby podjął oczekiwaną decyzję. Na ciekawy pomysł wpadł Eurobank, który nie tylko obniżył marżę kredytu hipotecznego do 1%, ale i zaproponował swoim klientom, że pokryje koszty ich przeprowadzki do nowego mieszkania.

Bank BZ WBK też obniżył marżę (do 0,99%), jednakże jej wysokość uzależnił od spełnienia kilku warunków. Nie sa one bardzo wygórowane. Ofertę tę przebił BNP Paribas Fortis oferując marże kredytowe już od 0,79% przez pierwsze trzy lata kredytowania. Jednakże, żeby skorzystać z promocji trzeba dysponować wkładem własnym, założyć konto osobiste i co miesiąc zasilać je kwotą co najmniej 1% kredytu miesięcznie. Do tego w każdym miesiącu trzeba dokonać co najmniej 5 płatności kartą, która dołączona jest do konta.

Ponieważ nie tak łatwo pobić marżę 0,79%, przyszedł czas na gadżety. Pomysł Eurobanku jest dopiero początkiem, można spodziewać się prawdziwej lawiny. Niestety gratis, jaki oferuje bank w postaci zwrotu kosztów przeprowadzki klientom, którzy skorzystają z pomocy fachowej firmy jest ograniczony do kwoty 600 złotych brutto.

Niestety klienci Eurobanku do kredytu muszą dokupić usługi dodatkowe. Konieczne jest wykupienie ubezpieczenia grupowego, którego składkę należy opłacić na pięć lat z góry. Do tego także założenie konta, na które będzie co miesiąc wpływać wypłata. Ponadto klient musi raz w miesiącu użyć swojej karty płatniczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*