Linki sponsorowane

Promocja “Kont rewolucja” – darmowe konto w Alior Bank

Alior Bank wpadł na nowy pomysł, aby zachęcić klientów do zakładania kont osobistych. Wprowadził mianowicie akcję “zakupów grupowych”, polegającą na tym, że im więcej osób założy w nim konto, tym dłużej będzie ono za darmo dla wszystkich biorących udział w akcji.
Promocja nazywa się “Kont rewolucja” i polega między innymi na tym, że nowi klienci banku będą korzystać z konta osobistego na specjalnych warunkach nawet przez półtora roku. Jednak co jest ważne, promocja ta dotyczy tylko tych osób, które wcześniej nie korzystały z usług Alior Banku.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba wpisać swój numer PESEL w specjalnym formularzu umieszczonym na stronie internetowej, potem złożyć wniosek online o konto osobiste do 21 marca i przelać na konto jednorazowo minimum 1000 zł.

Korzyści są uzależnione od ilości osób, które wezmą udział w akcji. Jeżeli skorzysta z promocji co najmniej tysiąc uczestników, wszyscy będą zwolnieni z opłaty za kartę debetową przez rok, a w wypadku dwóch tysięcy osób okres tez wydłuży się do półtora roku.
Pozostałe korzyści w konta osobistego w Alior Banku to darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie, bezpłatne pakiety usług – assistance “Pomocni fachowcy” oraz concierge “Osobisty asystent”.

Jedna myśl nt. „Promocja “Kont rewolucja” – darmowe konto w Alior Bank”

  1. Każdy pomysł na ściągnięcie jest dobry, ale tak naprawdę to tylko przeciąganie liny. Klienci zakłdają i tak samo szybko zamykają konta internetowe w różnych bankach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*