Linki sponsorowane

Program Praktyk Letnich w Banku Allianz

Allianz Polska przygotował dla studentów Program Praktyk Letnich. Dla tych najlepszych czeka kilkadziesiąt miejsc związanych z działalnością ubezpieczeniową, działem prawnym, informatycznym oraz marketingiem. W programie udział mogą wziąć studenci III, IV i V roku wszystkich kierunków, nie tylko ekonomicznych. Najważniejsze są chęci do zdobywania wiedzy z zakresu finansów, chęć rozwoju i zdobycia doświadczeń zawodowych.

Program Praktyk Letnich w Allianz Polska to przedsięwzięcie cykliczne, które w tym roku jest organizowane już po raz jedenasty. Warto wiedzieć, że dla wielu praktykantów jest to nie tylko szansa na zdobycie ciekawego wpisu do CV, ale także otrzymanie pierwszej posady, bowiem najlepsi otrzymują propozycje dalszej współpracy.

Studenci mogą dzięki praktykom uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną o umiejętności praktyczne, a wszystko to pod okiem ekspertów. Zadania, które wykonują praktykanci przygotowywane są z myślą konkretnie o nich.

Dzięki udziałowi w Programie Praktyk Letnich studenci mogą poznać specyfikę pracy w dużej, międzynarodowej firmie. Warto wiedzieć, że każdy uczestnik programu za swoją pracę otrzymuje wynagrodzenie. Aplikacje można składać do 31 maja 2011 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*