Linki sponsorowane

Prognozy kursów Franka – jak zarobić na spadku waluty?

Banki starają się przyciągnąć do siebie jak największą ilość nowych klientów. W tym celu imają się różnych akcji promocyjnych, wypuszczają na rynek nowe produkty. Bank BPH zaprasza klientów do założenia się z nim. Chce on skorzystać na kursie franka szwajcarskiego i właśnie dlatego wprowadza produkt o nazwie Złoty Frank.

Złoty Frank to produkt strukturyzowany. Klienci mogą zarobić na nim tylko wtedy, kiedy kurs franka szwajcarskiego w stosunku do złotego spadnie. Jeśli będzie wyższy otrzymają zwrot kapitału.

Bank BPH chce tym samym założyć się z klientami – będzie liczył na wzrost franka, klienci na jego spadek. Ostatnio kurs franka rósł, jednakże wszyscy, którzy założoną lokatę inwestycyjną Złoty Frank powinni liczyć na to, że ulegnie to zmianie.

Zapisy na lokatę przyjmowane są we wszystkich placówkach BPH w kraju od 7 lutego do 4 marca. Zainwestować trzeba co najmniej 3 tysiące złotych. Wymagane jest otworzenie/posiadanie konta osobistego (może być bezpłatne). A wszystko to na okres 1,5 roku. Pod koniec lokaty bank porówna kurs franka z jego wartością początkową.

Zgodnie z tym klienci mogą zarobić na owej lokacie strukturyzowanej maksymalnie 15% (w przypadku kiedy kurs franka nie przekroczy 95% początkowego), czyli kiedy frank z 3 zł stanieje do 2,85 zł.

Jeśli frank szwajcarski zyska na wartości klient odzyska jedynie zainwestowany kapitał. Z oferty nie powinny korzystać osoby, które mają kredyt we frankach, bowiem one już i tak tracą na wysokim kursie owej waluty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*