Linki sponsorowane

Pożyczki bez zaświadczeń na sam dowód na święta

Już za niedługo największe święto Boże Narodzenie. Tak, tak, to wyjątkowy i przede wszystkim rodzinny moment święty. W tym czasie prawie każda, cała rodzinka gromadzi się przy jednym stole i delektuje się czasem szczęśliwie ze sobą spędzonym… Ale czy tylko? Jasne, że nie, bo Święta Bożego Narodzenia to także ten czas, kiedy wydajemy sporo więcej funduszy niż zazwyczaj. Bo przecież jak co roku trzeba urządzić uroczystą wigilię z dwunastoma potrawami, szczególnie jeśli ma się dużą rodzinę lub jeśli zaprasza się teściów czy rodzeństwo do siebie.

I wówczas zjawia się pytanie, skąd wziąć na to wszystko pieniądze. Można zawsze usiłować pożyczki od rodziny czy znajomych, ale lepiej tego wystrzegać się, ponieważ przed świętami każdy ma niemałe potrzeby i nikomu nie uśmiecha się wówczas pożyczać większej sumy pieniędzy.

A kiedy skorzystamy ze świątecznych kredytów to wtedy będziemy spokojni, że zaspokoimy elementarne pragnienia rodziny i nie rozczarujemy nikogo w Boże Narodzenie. Jeśli jednak mamy problem z BIK to możemy zdecydować się na pożyczki pozabankowe na używany samochód ponieważ są one łatwiej i szybciej dostępne niż tradycyjne kredyty bankowe.

Pieniądze są potrzebne każdemu, i choć może szczęścia nie dają, to z pewnością zapewniają dobry sen. Bo Ci, którzy je mają nie muszą myśleć o tym, co przygotować na święta wydając jak najmniej, jakie prezenty kupić, żeby nie wyniosły one nie wiadomo ile, czy jak spędzić sylwestrową noc bez wydawania pieniędzy.

A z takimi problemami boryka się coraz więcej Polaków. Szczególnie przed świętami ustawiają się w długie kolejki przed bankowymi oddziałami, czekają i zastanawiają się czy bank wyda pozytywną opinię na ich wniosek, czy otrzymają pieniądze. Niestety nie każdy z nich jest an tyle świadomy, że wybiera bank. Często zamiast do banku wybierają się oni do firm pożyczkowych, sami robiąc sobie tym samym krzywdę. Bowiem tym samym będą spłacać pożyczkę świąteczną znacznie dłużej. Bowiem firmy pożyczkowe, czy tak zwane parabanki oferują wyższe oprocentowanie.

Do tej grupy, która tak chętnie korzysta przed świętami z pożyczek właśnie u takich firm zalicza się także wielu emerytów, ludzi w  podeszłym wieku, którzy nie do końca widza różnicę między bankami a tymi instytucjami, zwanymi często parabankami, które też oferują kredyty bez bik specjalnie dla zadłużonych . Tym bardziej, że w błąd wprowadzają ich także reklamy telewizyjne. A tacy ludzie są niezwykle łatwowierni. Bo nie samo zaciągnięcie pożyczki jest ważne, ale jej późniejsza splata. A jak wiadomo z tym drugim jest zazwyczaj znacznie gorzej. Starsi ludzie dają się wmanewrować w coś, co tak naprawdę nie jest im tak bardzo potrzebne, nie zdają sonie bowiem do końca sprawy niekiedy z konsekwencji jakie niesie za sobą zaciągnięcie kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*