Linki sponsorowane

Pożyczka pozabankowa w kasach SKOK Stefczyka

Pożyczka w Kasie Stefczyka. Popularny SKOK Stefczyka zaczął działać na polskim rynku finansowym w 1993 roku. Wówczas swoje usługi Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa kierowała do pracowników przedsiębiorstw morskich na wybrzeżu gdańskim.

Od połowy lat 90-tych nastąpiło przekształcenie SKOK-u Stefczyka jednozakładowego w wielośrodowiskowe kasy. W II kwartale ubiegłego roku, SKOK Stefczyka zmienił nazwę na Kasę Stefczyka. Aby przystąpić do Kasy Stefczyka niezbędne jest spełnienie kilku warunków. Między innymi uiszczenie opłaty rocznej-4 zł na Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej oraz wpłacić wpisowe w postaci 35 złotych.

Kasa Stefczyka przygotowała dla swoich członków atrakcyjną pożyczkę gotówkową z promocyjnym oprocentowaniem od 7 listopada do 17 grudnia bieżącego roku.

Pożyczka na którą cię stać-szczegóły oferty:

– kasa nie wymaga od klientów zaświadczeń o zarobkach
– pożyczka bez poręczycieli
– kredytowanie w kwocie od 1 do 10 tysięcy złotych
– okres kredytowania do 12 miesięcy
– RRSO ok. 19,85 procent
– pożyczka na dowolny cel

3 myśli nt. „Pożyczka pozabankowa w kasach SKOK Stefczyka”

  1. Czy Skok Stefczyka udziela pożyczek osobom co mają złą historię w BIK ? Niektórzy twierdzą, że właśnie dzięki nim można przeprowadzić konsolidację.

    Nazbierało mi się trochę kredytów, wpadłem w bik i szukam sposobu jak wyjść z długów.

  2. Brałam pożyczkę w SKOKu ale nie wiem jak zapatruja się na BIK, bo ja mam czyste konto. Formalności ograniczone do minimum, mało papierków, pieniądze otrzymałam dość szybko… czyli nie jest najgorzej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*