Linki sponsorowane

Gdzie dostanę pożyczkę online – Kasy Skok Stefczyka

Kasy Stefczyka wprowadziły na rynek szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet. Oferta przygotowana jest raczej z myślą o osobach zatrudnionych-niekoniecznie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.

Aby skorzystać z oferty; oprócz bycia członkiem Kasy Stefczyka należy przedstawić od pracodawcy formularz PIT-11. Wcześniej jednak, trzeba wysłać internetowy wniosek o pożyczkę i umówić się z doradcą na spotkanie(w dogodnym terminie oraz w najbliższej placówce Kasy Stefczyka). W przypadku wnioskowania o kwotę wyższą niż 60 tysięcy złotych, klient zobowiązany jest do udokumentowania dochodów stosownym zaświadczeniem.

Szczegóły pożyczki pozabankowej w Kasach Stelczyka:

– pożyczka na druk PIT-11 i dowód osobisty
– pieniądze na dowolny cel
– minimalna kwota kredytu to tysiąc złotych
– internetowy wniosek
– kredyt do 60 tys. zł bez zaświadczeń
– bez poręczycieli do 40 tys. zł
– możliwość obniżki oprocentowania dla osób przekazujących wynagrodzenie na konto w Kasach Stefczyka
– okres kredytowania od 4 do 36 miesięcy

3 myśli nt. „Gdzie dostanę pożyczkę online – Kasy Skok Stefczyka”

  1. Kasy Stefczyka od wielu lat cieszą się dobrą opinią. Fajnie, że dołożyli do pakietu jeszcze usługi internetowe. Coraz więcej ludzi korzysta z internetu, więc jest szansa na spore zainteresowanie produktem. W końcu im więcej ułatwień, tym lepiej 🙂

  2. Fajnie że można brać pożyczki przez internet i bez zbędnych formalności, jednak szkoda że nie należą one do najtańszych. Pożyczki w prywatnych firmach są dużo droższe niż w bankach i to jest największy problem.

  3. mam taki problem, że już żaden bank nie jest w stanie udzielić mi pożyczki lub kredytu na cel który potrzebuję i dlatego muszę pilnie pożyczyć pieniądze od firmy pozabankowej lub od prywatnego inwestora, który udziela pożyczek gotówkowych bez sprawdzania i weryfikacji baz bik oraz krd przez internet. Proszę o pilną pomoc finansową lub jakąkolwiek pożyczkę pozabankową na krótki okres mogą być to nawet jakieś szybkie pewne i sprawdzone chwilówki ale oczywiście uczciwe i bez żadnych przedpłata oraz opłacania i przelewania pieniędzy na konto z góry za rozpatrzenie i weryfikację wniosku. Nie interesują mnie oszuści tylko uczciwi inwestorzy udzielający pożyczek na nie duży procent. Jeśli ktoś ma namiary i poda mi numer telefonu, adres e-mail lub jakikolwiek kontakt do takich ludzi którzy naprawdę pożyczają pieniądze to będę bardzo wdzięczna. Błagam o pomoc i pożyczkę Elżbieta – Chorzów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*