Linki sponsorowane

Pożyczka bez wychodzenia z domu w BOCIAN POŻYCZKI

BOCIAN Pożyczki przyjął podobną strategię dotarcia do klientów oraz oferowania szybkich kredytów jak Provident. Najprościej mówiąc, klient otrzymuje finansowe wsparcie we własnym domu. Jest to dogodna forma dostarczenia gotówki dla każdego potencjalnego kredytobiorcy.

Dogodna i fachowa obsługa klienta w domu to misja tej firmy pożyczkowej. Oferta kredytowa skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych. Pieniądze otrzymamy bez poręczycieli, a cała procedura dokumentowa jest uproszczona do minimum. Po wysłaniu odpowiedniego formularza, jeden z profesjonalnych przedstawicieli finansowych kontaktuje się z klientem i omawia szczegóły spotkania.

Oferta pożyczkowa BOCIAN:

– cotygodniowe raty
– kwota pożyczki od 300 do 6000 zł
– szybka procedura
– bez poręczycieli
– nawiązanie kontaktu do 48 godzin po wysłaniu zgłoszenia
– okresy spłaty: od 18 do 62 tygodni

7 myśli nt. „Pożyczka bez wychodzenia z domu w BOCIAN POŻYCZKI”

  1. Czy mieliście okazję przetestować jak działają szybkie pożyczki sms ? Wszyscy się reklamują,że bez problemu można od ręki dostać kredyt ? Prawda to ? Czy to tylko chwyt reklamowy ?

  2. Nigdy nie spłacałam pożyczki w systemie tygodniowym. Czy taka forma jest wygodna? Dostaję wynagrodzenie co miesiąc, więc trochę to się rozmija z moim harmonogramem. Jakie macie z tym doświadczenia?

  3. Ciekawe ile się płaci ekstra za tę możliwość niewychodzenia z domu? Nie dość że takie pożyczki są w ogóle drogie to jeszcze pewnie kasują dodatkowo za takie bonusy. Chyba już wolę odstać swoje w banku ale załatwić to taniej…

  4. kto może polecić jakieś inne mnniej popularne i znane pożyczki pozabankowe niż bocian? Chętnie sprawdze inne opcje i poczytam opinie nie tylko o bocian pożyczki, ale też o innych instytucjach udzielających szybkich pozyczek. Co sądzicie o firmie bocian i czy oni sprawdzją swoich klientów w bazach biku i krd? Jak wygląda windykacja i czy robią duże problemy jak ktoś spóźnia się lub zalega z ratą za pozyczkę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*