Linki sponsorowane

Pomoc dla biednych rodzin – Świąteczna akcja banku BGŻ

Bank Gospodarki Żywnościowej od wielu lat aktywnie angażuje się w sprawy społeczności lokalnej. Jest to element strategii  społecznej odpowiedzialności biznesu w banku, która jest realizowana od 2008 roku.

Wielkanocna akcja lokalnej pomocy, wolontariat pracowniczy, system darowizn lokalnych to jedne z wielu programów lokalnych zaangażowania społecznego. Bank postanowił wesprzeć najuboższe rodziny drobnym finansowym wsparciem. Dla wielu rodzin okres świąteczny nie jest czasem radości. Pracownicy palcówek bankowych, które są zlokalizowane w małych i ubogich miejscowościach przekazali bony towarowo-żywnościowe SODEXO (o wartości 24 tys. zł) najbardziej potrzebującym. Bank dokonał wyboru najuboższych miejscowości przy współpracy z lokalnymi organizacjami i ośrodkami pomocy społecznej. „Świąteczna pomoc” trafiła między innymi do Kielc, Staszowa, Tarnobrzegu, Bochni, Opola Lubelskiego i Lubartowa.

Jedna myśl nt. „Pomoc dla biednych rodzin – Świąteczna akcja banku BGŻ”

  1. Witam jjestem jedynym żywicielem 5 -cio osobowej rodziny 7 letniej IGI która jest pod okiem lekarza ale prywatnie 15 -letniej klaudi która jest uposledzona stopien lekki i astma oskrzelowa i 18 letnia paula która sie jeszcze uczy zona nie pracuje leczy sie u reumatologa ja sam utzymuje całą rodzine w chwili obecnej jestem na zwolnieniu lekarskim przechodze progra leczenia WZW typu C nie jest łatwo pieiądze które otrzymuje z pracy 80% wynagrodzenia nie starcza na opłaty a jedzenie poniewaz przekraczamy 350 zł na osobe opieka nie moze nam pomóc najgorzej z opłatami bo jak kupie do jedzenia to niestety nie starcza na zapłate prosze o pomoc

    Paweł Wojewoda

    Ponetów Górny drugi 73/1

    62-641 Olszówka

    tel 669223009

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*