Linki sponsorowane

Płacenie rachunków w Alior Banku

Banki do tej pory zachęcały swoich klientów do korzystania z systemu bankowości internetowej. Za wszelkie sprawy załatwiane w oddziałach trzeba ponosić dodatkowe opłaty. Tymczasem Alior Bank postanowił skończyć z takim obliczem banku. Co więcej, już kolejne banki idą w jego ślady. Teraz w oddziałach tego banku można zapłacić rachunki za prąd czy gaz. I to bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie trzeba być nawet klientem Alior Banku. Skąd taki pomysł i dlaczego inne banki już go podchwyciły? Otóż okazuje się, ze w dobie XXI wieku klienci i owszem korzystają z Internetu i mobilne rozwiązania, jakie wprowadzają banki nie są im obce.

Tymczasem pracownicy banków mają mniej pracy i utrzymywanie placówek bankowych na każdym rogu ulicy staje się zwyczajnie nierentowne. Co więcej jeśli klient przyjdzie do banku zrobić opłaty dowie się o nowych produktach, zapozna z ofertą i być może otworzy konto, albo zastanowi nad zaciągnięciem kredytu czy wzięciem pożyczki.

Z najnowszych badań wynika, że klient, który przychodzi do banku zapłacić rachunki to dobry klient, bo jest szansa, że uda się go namówić na jakiś produkt. Tym samym może warto zastanowić się da razy, zanim udamy się do placówki banku płacić nasze rachunki. Może się bowiem okazać, że wyjdziemy z banku z kontem osobistym, albo pożyczką gotówkową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*