Linki sponsorowane

Nowy Zarząd w banku BPH

Bank BPH ma nowy Zarząd. Rada Nadzorcza powołała na trzyletnią kadencję obecny Zarząd, bez Carla Normana Voekta. Zostanie on jednak wzbogacony o dwóch nowych członków, mianowicie Wilfrieda Mathiasa Seidela, który w chwili obecnej jest członkiem Rady Nadzorczej Banku BPH, oraz Grażynę Utratę, Głównego Radcę Prawnego i Dyrektora Departamentu Prawnego Banku BPH.

Mathias Seidel zajął miejsce Carla Normana Voekta, który to nie zgłosił swojej kandydatury na nową kadencję Zarządu Banku. Zamierza on jednak kontynuować swoją pracę w Grupie GE. Swoją decyzję uzasadnia chęcią poświęcenia większej ilości czasu rodzinie, która jest dla niego najważniejsza.

Mathias Seidel, który został powołany do Zarządu Banku złożył rezygnację z pełnionej funkcji członka w Radzie Nadzorczej. Co więcej rezygnację złożyła także Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, bowiem objęła stanowisko Prezesa Sądu Arbitrażowego PKPP Lewiatan. Bank nie planuje zastąpienia członków RN innymi osobami. Tym smaym skład zmniejszy się z 13 do 11 osób.

W Zarządzie Banku BPH zasiądą:

– Richard Gaskin – Prezes Zarządu,
– Grzegorz Dąbrowski – Wiceprezes Zarządu,
– Grzegorz Jurczyk – Wiceprezes Zarządu,
– Ronald Malak – Wiceprezes Zarządu,
– Cezary Mączka – Wiceprezes Zarządu,
– George Newcomb – Wiceprezes Zarządu,
– Krzysztof Nowaczewski – Wiceprezes Zarządu,
– Wilfried Mathias Seidel – Wiceprezes Zarządu,
– Grażyna Utrata – Wiceprezes Zarządu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*