Linki sponsorowane

Nowoczesne konto internetowe w Nordea Bank – Netbank

Nordea Bank zmienił swój system bankowości elektronicznej na nowy, który ma być łatwiejszy w obsłudze i bardziej przejrzysty. Netbank, bo tak się ów system nazywa ma ułatwić korzystanie z usług banku.
Jakie nowości zostaną zastosowane w Netbanku? Chociażby szybsze powiadamianie o operacjach bankowych, transakcjach dokonywanych kartą, za pomocą smsów. Co więcej, bank poinformuje swoich klientów także smsem o zbliżających się terminie wygaśnięcia lokaty, ważności karty czy stałego zlecenia.

Bank zadbał także o to, żeby nie budzić swoich klientów, albo nie przeszkadzać im w pracy. Teraz każdy będzie mógł indywidualnie określić w jakich godzinach wiadomości mogą być dostarczane, a także od jakiej kwoty mają być one generowane. Usługę tę należy aktywować samodzielnie, wystarczy tylko w systemie Netbank podać numer telefonu komórkowego, na jaki smsy mają być wysyłane.

Nordea Bank nie zamierza utrudniać przejścia z dotychczasowego systemu Solo na Netbank swoim obecnym klientom. Dlatego też nie zmieni się sposób logowania do systemu, a każdy klient będzie miał dostęp przez miesiąc zarówno do nowego, jak i dotychczasowego systemu. Nordea Bank planuje wprowadzenie systemu Netbank stopniowo. Do końca marca system powinien zostać wdrożony dla klientów indywidualnych, posiadaczy rachunku eFirma. Klienci korzystający z rachunku eFirma plus przejdą na nowy system w drugim kwartale 2011 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*