Linki sponsorowane

Nordea Bank oferuje klientom karty zbliżeniowe

Karta kredytowa to rzecz bez której Polacy bardzo często nie wychodzą z domu. Mało kto nosi dziś przy sobie większej kwoty gotówki. Kiedy jest karta nie trzeba się martwić o brak środków, a i coraz więcej firm, sklepów – nawet tych małych, osiedlowych, umożliwia płacenie kartą.

Nowe technologie sprawiają, że transakcje bezgotówkowe stają się do tego coraz szybsze. Niekiedy nie trzeba nawet wpisywać kodu PIN, żeby doszło do akceptacji. Nie od dziś bowiem używa się kart zbliżeniowych. Co więcej, wiele polskich banków posiada takowe w swojej ofercie. 12 września dołączył do ich grona kolejny – Nordea Bank wprowadził do oferty karty zbliżeniowe Nordea Visa payWave.

Klienci banku, którzy chcą dostać taką kartę, żeby ich płatności przebiegały szybciej, muszą tylko złożyć wniosek o jej wydanie. Co więcej, owe kredytowe karty zbliżeniowe umożliwiają ubieganie się o kredyt w karcie. W przypadku karty Gold limit wynosi do 50 tysięcy złotych. Wszystko oczywiście zależy od zarobków osoby, która się o nią ubiega. Dobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy nie są jeszcze klientami banku – nie trzeba posiadać rachunku w Nordea Bank, żeby móc ubiegać się o kartę zbliżeniową.
Okres bezodsetkowy w Nordea Banku wynosi aż 58 dni. Spłatę zadłużenia można wyznaczyć indywidualnie. Klientom, którzy nie spłacą zadłużenia w terminie bank naliczy odsetki w wysokości 18%.

Jedna myśl nt. „Nordea Bank oferuje klientom karty zbliżeniowe”

  1. Karta zbliżeniowa to genialny wynalazek. Można nią płacić podobnie jak kartą kredytową, jednak ma tę zaletę, że jest na niej limit i nie ma szans żeby przypadkiem zaszaleć z zakupami, dzięki czemu można się lepiej kontrolować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*