Linki sponsorowane

Najlepszy Bank w Polsce 2011 – Uroczysta Gala

Już jutro Gazeta Bankowa po raz kolejny ogłosi zwycięzców konkursu Najlepszy Bank 2011. Jest on organizowany już po raz dziewiętnasty. Jury na podstawie syntezy wyników finansowych, jakie instytucje te uzyskały w 2010 roku wyłoni bank, który zasługuje na miano najlepszego.

Na co zwracana jest szczególna uwaga? Przede wszytskim na aktywa/pasywa, rachunek wyników, WGB, dynamika i efektywność pozycji rynkowej, struktura portfela oraz poziom zysków osiągniętych w 2010 roku.

Ranking podzielony został na trzy kategorie: banki duże (o kapitałach własnych ponad 500 mln zł), banki małe i średnie (o kapitałach własnych poniżej 500 mln zł) oraz banki spółdzielcze. Jest tworzony we współpracy z PwC.

Na uroczystą galę zaproszeni zostali prezesi i dyrektorzy największych banków oraz najistotniejszych instytucji finansowych. Została ona objęta patronatem medialnym portali wp.pl, bankier.pl, mediarun, pl, TVP Info oraz miesięczników. Sponsorem jest firma Wincor Nixdorf.

Jedna myśl nt. „Najlepszy Bank w Polsce 2011 – Uroczysta Gala”

  1. Co z tego, skoro wszystkie te wybory, rankingi i nagrody zależą od zasobności portfela danego banku? Ten, który da najwięcej, otrzymuje nagrodę. Przecież wiadomo, że te wszystkie gale są ustawiane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*