Linki sponsorowane

Najlepsze kredyty hipoteczne w Nordea Banku

Bank Nordea oferuje najlepsze na rynku kredyty hipoteczne – najtańszy we frankach szwajcarskich oraz trzeci w kolejności jeśli chodzi o PLN i EUR. Dane te przedstawione zostały w wielu rankingach, w czerwcu powstał także raport, w którym pod uwagę brano wysokość oprocentowania, marży dla kredytu hipotecznego w wysokości 300 tys. zł przy wkładzie własnym wynoszącym 25%, gdzie okres kredytowania wynosił 30 lat.

Na postawie analizy ofert wszystkich banków stwierdzono, że to właśnie Nordea oferuje swoim klientom najtańszy kredyt w walucie obcej jaką jest frank szwajcarski. Oprocentowanie wynosi 2,68%, marża 2,50%.

Drugie miejsce zajął BPH z oprocentowaniem i marżą wyższymi o 0,1%. Trzecie miejsce przypadło Multibankowi, gdzie klient musi zapłacić marże wyższą o 1,3% przy oprocentowaniu wyższym o 1,23%.

Od 20 maja Nordea Bank ma w swojej ofercie także kredyty hipoteczne w złotych w promocyjnej cenie, gdzie marża wynosi 0,8%, przy oprocentowaniu równym 5,25%. W rankingu oferta Nordea Banku znalazła się za HSBC i Eurobankiem, które mimo wyższej marży mają kolejno o 0,07% i 0,06% niższe oprocentowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*