Linki sponsorowane

Miejska Karta Płatnicza BZ WBK we Wrocławiu

Od maja bieżącego roku, mieszkańcy Wrocławia będą mogli poruszać się swobodniej komunikacją miejską oraz korzystać  z takich miejsc jak Aquapark czy ZOO. Bank Zachodni WBK przy współpracy Gminy Wrocław i Mennicy Polskiej SA postanowił wprowadzić na rynek wrocławski elektroniczny pieniądz w postaci miejskiej karty płatniczej. Miejska karta działa w systemie płatniczym VISA- dodatkowo posiada funkcje zbliżeniową PayWave, dzięki której można dokonywać szybkich płatności do 50 zł bez wpisywania numeru PIN.

To nie koniec zalet nowego produktu Banku Zachodniego. Użytkownicy komunikacji miejskiej mają możliwość zakodowania na karcie biletu okresowego, a kibice wejść na stadion i dopingować swojej ulubionej drużynie piłkarskiej. Jeśli chodzi o bilety komunikacji miejskiej to będzie je można zakodować w 900 punktach na terenie miasta. Wniosek o kartę miejską można składać od maja w wybranych placówkach banku i w Biurze Obsługi Klienta Wrocławskiej Karty Miejskiej ( ul. Grabiszyńska 9). Bank Zachodni WBK ma w planach wprowadzenie elektronicznego pieniądza do wykorzystania w przestrzeni miejskiej również w innych miejscowościach-niekoniecznie w  dużych lokalizacjach.

Jedna myśl nt. „Miejska Karta Płatnicza BZ WBK we Wrocławiu”

  1. Fajnie byłoby, gdyby wprowadzili coś takiego u nas w Szczecinie. Na razie mamy elektroniczne sieciówki, które z czasem mają przejąć funkcję karty miejskiej. Gdyby doszła jeszcze do tego możliwość płatności, byłoby naprawdę fajnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*