Linki sponsorowane

Lokaty w złoto wyższy zysk Amber Gold

Jest to produkt stworzony z myślą o klientach indywidualnych pragnących w bezpieczny i prostu sposób pomnożyć wolne środki. Ta forma lokowania pieniędzy na pewno zyska dużą popularność w obecnych czasach zawirowania gospodarczego w Strefie Euro.

Tak jak przypadku Lokaty w złoto plus, klient po zawarciu umowy staje się posiadaczem złota. Natomiast różnica w przypadku tych lokat polega na tym, iż Lokata w złoto wyższy zysk daje możliwość większej stopy zwrotu. Dzieje się tak dlatego, że cena odsprzedaży złota jest ustalana dopiero w dniu zakończenia terminu inwestycji. Zatem może się okazać, iż oprócz gwarantowanej stopy zysku otrzymamy premię wynikającą ze zmian kursowych.

Lokata w złoto wyższy zysk-główne cechy:

– Amber Gold przechowuje zakupione przez nas złoto
– roczna kapitalizacja odsetek
– oprocentowanie 12 procent(lokaty o terminach 6,12,24 miesiące)
– oprocentowanie 15 procent(lokaty o terminach 36,48 i 60 miesięcy)
– możliwy większy zysk dzięki zastosowaniu różnic kursowych
– minimalna kwota inwestycji to tysiąc złotych
– maksymalnie na lokatę w złoto można przeznaczyć milion złotych

5 myśli nt. „Lokaty w złoto wyższy zysk Amber Gold”

  1. Dlaczego wszyscy tak reklamują te lokaty w złoto ? Przecież Amber Gold działa nie legalnie. Jak można powierzać pieniądze niewiarogodnym kontrahentom.

  2. Potencjalnie, wysokie zyski potrafią niejednemu przyćmić zdrowy rozsądek. Ryzykowanie straty wszystkiego w pogoni za 10% zysków to naprawdę chore.

  3. O co chodzi z tym złotem? Dlaczego akurat złoto, a nie inne metale szlachetne? I skąd wziął się tak nagle ten Amber Gold na rynku? Ta firma pojawiła się dosłownie z kosmosu – nagle i niespodziewanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*