Linki sponsorowane

Lokata strukturyzowana w Raiffeisen Banku – inwestycja w złoto

Każda lokata strukturyzowana oparta jest o dany instrument bazowy. Do 8 grudnia w Raiffeisen Banku można skorzystać z produktu strukuryzowanego „Zysk jak złoto”. Produkt inwestycyjny oparty jest o instrument bazowy indeks GOLDLNPM, notowany na londyńskim rynku kapitałowym.
Zatem zysk w przypadku nowej lokaty Raiffeisen Banku uzależniony jest od ceny złota. Minimalna kwota inwestycji to 10 tysięcy złotych, a cała inwestycja trwa dwa lata. Ważną informacją jest to, iż posiadacze tej lokaty nie zapłacą 19 procentowego podatku od zysków kapitałowych-produkt ma postać ubezpieczenia.

Szczegóły inwestycji:

– produkt o charakterze ubezpieczeniowym(współpraca z UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie)
– gwarancja 95 procentowego zwrotu kapitału
– minimalna kwota wpłaty to 10 tysięcy złotych
– możliwość partycypowania w zysku, w wysokości od 100 do 140 procent wzrostu wartości indeksu GOLDLNPM(wartość indeksu nie może przekroczyć 140 procent wartości początkowej)
– zysk od 12 do 16 procent jeśli wartość indeksu przekroczy 140 procent wartości początkowej
– na koniec inwestycji, gdy wartość indeksy będzie mniejsza niż jej początkowa wartość to klient otrzyma zwrot zainwestowanego kapitału w postaci 95 procent
– szczegóły sposobu naliczania premii zostaną wkrótce opublikowane

Jedna myśl nt. „Lokata strukturyzowana w Raiffeisen Banku – inwestycja w złoto”

  1. Czy inwestowanie w złoto jest naprawdę tak opłacalne jak mówią? Ostatnio u mnie we Wrocławiu pojawiło się mnóstwo firm, które oferują inwestowanie w złoto na różne sposoby. Kolega podpowiedział mi, że w Raiffeisen Banku można załatwić formalności w bardzo krótkim czasie, a zysk też jest dość dobry. Czy to prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*