Linki sponsorowane

Kredytowe plany Polaków na najbliższe miesiące

Czy wiesz już jakie są Twoje plany na najbliższe miesiące? Nie tylko Nowy Rok skłania Polaków do stawiania przed sobą nowych wyzwań, celów. Pomocny może być również nowy rok szkolny, który rozpoczął się właśnie dziś.

Badania dotyczące planów Polaków są istotne dla banków, które pod tym katem bardzo często tworzą swoją nową strategię marketingową. Być może właśnie z tego powodu BNP Paribas Bank zdecydował się na ich wykonanie, a podjął się tego zadania Interaktywny Instytut Badań Rynkowych.

Jak się okazało Polacy są dość niezmienni w swoich życiowych planach. Najważniejszy jest dla nich zakup mieszkania, domu, następnie jego remont, wycieczki zagraniczne oraz kupno nowego samochodu. Można spodziewać się tym samym, że właśnie pod tym kątem bank stworzy nową ofertą dla swoich klientów. Skoro ich preferencje się nie zmieniają to do odważnych decyzji kredytowych może przekonać ich tylko dobra, promocyjna oferta.

Niestety nie każdy może sobie bowiem pozwolić na realizację takich planów, marzeń bez pomocy banku. BNP Paribas z pewnością postara się być zauważonym na rynku, tak żeby to jego oferta przyciągała wzrok i zachęcała do wizyty w placówce banku, zaciągnięcia zobowiązania kredytowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*