Linki sponsorowane

Polecamy kredyt samochodowy na firmę w Santander Consumer Bank

Samochód to niezbędny element funkcjonowania zarówno gospodarstwa domowego jak i każdej firmy-nawet najmniejszej. Korzystną ofertę kredytową posiada Santander Consumer Bank.

Oferuje finansowanie zakupu samochodu osobom fizycznym, przedsiębiorstwom, spółkom handlowym oraz fundacjom i stowarzyszeniom. Najważniejsze jest to, że Santander Consumer Bank nie wymaga żadnych zaświadczeń, co znacznie ułatwia całą procedurę kredytową. Atrakcyjność kredytu samochodowego w tym banku podkreśla także bogaty pakiet ochrony ubezpieczeniowej.

Santander Consumer Bank promuje kredyt samochodowy za pomocą trzech słów: szybko, tanio i bezpiecznie. Na koniec dodamy jeszcze jedną ważną informację. Przedmiotem kredytowania mogą być pojazdy nabywane u dealerów, w komisach lub od osób prywatnych.

Szczegóły oferty:

kredyt na dowolne pojazdy używane lub nowe
– uproszczona procedura
– okres kredytowania do 96 miesięcy
– nie jest wymagana wpłata własna
– możliwość skorzystania z pełnej ochrony ubezpieczeniowej
– wystarczy oświadczenie o dochodach

2 myśli nt. „Polecamy kredyt samochodowy na firmę w Santander Consumer Bank”

  1. Ostatnio czytam dużo pozytywnych opinii na temat Santandera. Wszystko wygląda naprawdę interesująco. Akurat muszę kupić nowy firmowy samochód, więc wszystko możliwe, że skorzystam z ich oferty.

  2. Działające w Polsce para banki oferują szeroką gamę kredytów gotówkowych na dowolny cel. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby pieniądze z para banku przeznaczyć na zakup samochodu. Jest kilka pozytywów takiego rozwiązania. Przede wszystkim mając w ręku gotówkę będziemy mieć dobrą pozycję negocjacyjną ze sprzedawcą samochodu. Szczególnie polecam firmę pożyczkową Powszechny Dom Kredytowy. Wziąłem tak kredyt gotówkowy w kwocie 15 tysięcy złotych na trzy lata. Miesięczna rata to ok. 600 zł. Można szybko wyliczyć całkowity koszt kredytowania: 6600 zł.

    Artur/Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*