Linki sponsorowane

Kredyt refinansowy w promocji – Citi Handlowy

Citi Handlowy systematycznie poszerza swoją ofertę. Tym razem skupił całą uwagę na kredytach refinansowych, czego wynikiem jest wprowadzenie do oferty ciekawej promocji. Otóż marża kredytu refinansowanego wyniesie minimalnie tylko 1%, zaś maksymalnie 1,3%
Kredyt refinansowy w Citi Handlowym to jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku. Prowizja wynosi 0%, bank nie pobiera opłat za wpis kredytu do ksiąg wieczystych a także wycenę nieruchomości.

Przypomnijmy, że jeszcze rok temu marża kredytów hipotecznych była równa 2,5%, a nawet 4%. Przy obecnych stawkach warto zastanowić się tym samym nad kredytem refinansowym, żeby zejść z kosztów.

Nowa oferta kredytów refinansowych pojawiła się w banku dopiero 16 czerwca. Warto dodać, że jest on udzielany na kwotę nie mniejszą niż 80 tys. zł. Maksymalna kwota refinansowania wynosi 90% wartości nieruchomości. Okres kredytowania – do 30 lat. Żeby ubiegać się o refinansowanie kredytu trzeba posiadać miesięczny dochód netto w wysokości co najmniej 3 tys. zł.

Jedna myśl nt. „Kredyt refinansowy w promocji – Citi Handlowy”

  1. Czy opłaca się brać taki kredyt refinansowy? Spłacam jeden kredyt ale najchętniej zmieniłabym trochę warunki spłaty i ktoś mi podpowiadał że właśnie kredyt refinansowy jest najlepszym rozwiązaniem. Czy to prawda? Nigdy nie miałam z czymś takim do czynienia, dlatego pytam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*