Linki sponsorowane

Kredyt mieszkaniowy w Pekao SA

Kredyty hipoteczne udzielane za pośrednictwem Banku Pekao SA należą do najpopularniejszych na rynku. Pekao SA buduję przewagę na rynku kredytów mieszkaniowych między innymi poprzez niską miesięczną ratę. Oferta tego banku została doceniona w niedawnym rankingu „hipotek” w serwisie internetowym Money.pl. Mianowicie kredyt mieszkaniowy w Pekao SA zajął 2 miejsce w starannie przygotowanym zestawieniu. Co ważne przy okazji tego kredytu nie trzeba wykupywać dodatkowych produktów finansowych takich jak konto osobiste, karta płatnicza lub ubezpieczenie. Z drugiej strony praktyki cross-sell pozwalają na obniżenie całkowitego kosztu kredytowania.

W Pekao SA, przy odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej możemy liczyć na obce finansowanie do 100 procent wartości nieruchomości. Natomiast oprocentowanie kredytu hipotecznego w złotówkach jest wyznaczane w oparciu o marżę i stawkę WIBOR 3M.

Kredyt mieszkaniowy w Pekao SA-główne cechy:

– nie jest wymagany wkład własny
– kredytowanie do 30 lat
– na różne cele mieszkaniowe
– cześć środków pieniężnych można przeznaczyć również na pokrycie kosztów około kredytowych np. koszty notarialne
– brak prowizji
– przykładowe parametry kredytu: zakup mieszkania o wartości 300 tysięcy złotych, 10 procent wkładu własnego, kredyt w wysokości 270 tysięcy złotych, marża 1,49 procent; oprocentowanie 6,08 procent, brak prowizji, miesięczna rata 1633 złote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*