Linki sponsorowane

Gdzie jest kredyt hipoteczny z niską marżą – w Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank przedłużył promocję dotyczącą kredytów hipotecznych zaciągniętych w złotych i euro. Najbardziej skorzystają na tym zamożni i lojalni klienci banku. 

Żeby otrzymać kredyt z marżą 1,49 % w przypadku zaciąganego w złotówkach trzeba mieć nie tylko konto w owym banku, ale i je regularnie zasilać kwotą co najmniej 3 tysięcy złotych. I to aż przez pięć kolejnych lat! W przeciwnym wypadku bank może podnieść oprocentowanie kredytu.

Kredyty hipoteczne w Raiffeisen BankMarża kredytu w euro wynosi 1,99%. Co więcej Raiffeisen Bank nie pobiera prowizji. Jednakże jest jedno ‘ALE’. Otóż prowizja wynosi 0 zł jeśli klient wykupi dodatkowe ubezpieczenie na życie w TU ‘Uniqa’. Oczywiście za pośrednictwem banku. W przeciwnym razie wynosi ona 1%.

Bank nie ukrywa, że oferta skierowana jest do zamożniejszych klientów, tych lepiej sytuowanych. Na tańsze kredyty i lepsze oferty mogą liczyć klienci, którzy będą posiadać wkład własny oraz zainwestują w produkty polecane przez bank.

3 myśli nt. „Gdzie jest kredyt hipoteczny z niską marżą – w Raiffeisen Bank”

  1. Mam kredyt hipoteczny w Raiffeisen Bank w euro z marżą 2,6%. Po niedzieli wybiorę się i złoże wniosek o obniżenie oprocentowania na 1,99 tak jak w tej promocji. Ciekawe co mi odpiszą. W mojej umowie też jest zapis, że musi na ich konto wpływać minimum 3 tys. zł miesięcznie. Mam też zapis żeby kartą kredytową miesięcznie robić zakupy za minimum 1 tys. zł.

  2. Oferta interesująca. Ciekawe jednak jak wygląda sprawa z obniżeniem oprocentowania. Obawiam się, że zawsze znajdzie się jakiś powód, żeby tego nie zrobić, bo nie spełnia się jakiegoś warunku, albo brakuje tego czy tamtego. Promocje są fajnym wabikiem na klientów, jednak okazuje się, że nie każdy może z nich skorzystać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*