Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny w Nordea Banku

Zgodnie z raportem, który przygotowany został przez portal szybko.pl we współpracy z doradcami Expandera i Metrohouse, najatrakcyjniejszy na rynku kredyt hipoteczny oferuje Nordea Bank. Zwyciężył on w porównaniu z innymi ofertami w kategorii kredytów w walutach obcych takich jak euro oraz frank szwajcarski.

W raporcie porównano wysokość oprocentowania oraz marży przy kredycie hipotecznym w wysokości 300 tys. zł (przy czym wkład własny wynosił 25%). I na podstawie zestawienia wyłoniono zwycięzcę – Nordea Bank, który oferuje najtańszy na rynku kredyt we franku szwajcarskim z oprocentowaniem w wysokości 2,47% i marżą na poziomie 2,30%. Drugie miejsce zajął BPH z oprocentowaniem i marżą wyższą o 0,3%. Na trzecim miejscu uplasował się Alior Bank, gdzie oprocentowanie oraz marża są wyższe już o 1,4%.

W przypadku kredytu hipotecznego w euro Nordea Bank także wyprzedził konkurencję oferując uzyskanie kredytu z oprocentowaniem na poziomie 2,59% i marżą – 1,5%. Ale jak wiadomo Nordea Bank od lat pracuje nad tym, żeby być liderem jeśli chodzi o kredyty hipoteczne. Prócz niskiego oprocentowania oraz marży bank ten zapewnia swoim klientom szeroko rozumiane doradztwo kredytowe i przyjazną atmosferę podczas całego procesu kredytowego.

Jedna myśl nt. „Kredyt hipoteczny w Nordea Banku”

  1. czekam na decyzje juz 73 dni, wszystko wyjaśnione pisemnie a NIKT w tym całym banku nie jest mi w stanie udzielić jakiejkolwiek konkretnej informacji !!!! ODRADZAM NORDE!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*