Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas Fortis z marżą blisko 0%

Niedawno pisaliśmy o przygotowywanej przez BZWBK ofercie na kredyty hipoteczne z marżą 0,99%. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź konkurencji. Bank BNP Paribas Fortis postanowił jeszcze obniżyć marżę i przygotował ofertę, która na dzień dzisiejszy wygląda jeszcze atrakcyjniej niż Banku Zachodniego WBK.

Najnowsza propozycja banku BNP Paribas Fortis to kredyt hipoteczny z marżą 0,79%. Nie jest wymagany wkład własny, ani minimalny prób wartości kredytu. Najciekawiej jednak wygląda fakt, że w wspomnianej ofercie nie ma prowizji za udzielenie kredytu co już na starcie pozwala nam zaoszczędzić grube tysiące złotych.

Co do warunków skorzystania z promocji to na dzień dzisiejszy są one standardowe. W BNP Paribas Fortis wymagane jest założenie konta i przelewanie na nie swojej wypłaty jednak nie mniej niż 1% wartości kredytu miesięcznie. Łatwo policzyć, że biorąc 500 tys. zł musimy przez minimum 5 lat przelewać na nasze konto kwotę co najmniej 5 tys. zł.

Oczywiście jest tam też pewien istotny “haczyk” na który koniecznie musimy zwrócić uwagę. Otóż marża w wysokości 0,79% obowiązuje przez pierwsze 3 lata. Po tym okresie zostaje automatycznie podniesiona na 1,29% co tak naprawdę i tak na dzisiejsze warunki jest nadal atrakcyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*