Linki sponsorowane

Kredyt gotówkowy online – przez internet w Meritum Bank

Ci wszyscy, którzy posiadają konto w Meritum Banku mogą zaciągnąć przez internet kredyt gotówkowy do maksymalnej kwoty 120 tysięcy złotych, w samoobsługowym procesie. Najpierw trzeba się zalogować do systemu bankowości elektronicznej, następnie wypełnić krótki, nieskomplikowany wniosek kredytowy, a potem czekać na wstępną decyzję kredytową.

Jeżeli bank zaakceptuje podanie, klient otrzymuje umowę kredytową w formie elektronicznej, którą podpisuje również elektronicznie, podpisując umowę kodem SMS lub tokenem. Potem wystarczy już tylko czekać aż bank przeleje pieniądze na podany we wniosku rachunek bankowy.

Ten kredyt gotówkowy udzielany w systemie bankowości elektronicznej Meritum Banku cechuje długi okres kredytowania, który może wynosić nawet 8 lat. Ponadto bank nie wymaga poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń kredytu i akceptuje różne źródła przychodów klienta.

A jeśli klient przelewa swoje wynagrodzenie na konto w Meritum Banku to wszelkie procedury są uproszczone, pieniądze z kredytu bank przelewa już następnego dnia a kredyt do 10 000 zł przyznaje bez dodatkowych dokumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*