Linki sponsorowane

Kredyt gotówkowy dla stałych klientów w banku ING i BNP

Jeśli jesteś właścicielem albo współwłaścicielem mieszkania czy domu możesz liczyć na korzystniejsze warunki kredytu gotówkowego – niższe oprocentowanie. Z taką ofertą na rynek wyszły ostatnio dwa banki, mianowicie ING Bank oraz BNP Paribas Fortis.

Stali klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z promocyjnego kredytu o nazwie MegaPożyczka, który udzielany jest tym zarabiającym co najmniej 2 tysiące złotych na rękę. A ile mogą pożyczyć? Otóż do 100 tys. złotych.

Jednakże to jeszcze nie wszystko. Prócz bycia stałym klientem banku należy także posiadać na własność lub być współwłaścicielem nieruchomości – mieszkania albo domu. I co najważniejsze, ING Bank Śląski nie oczekuje, że ta nieruchomość stanie sie zabezpieczeniem kredytu, bowiem nie jest to kredyt hipoteczny.

Do czego taka informacja jest potrzebna bankowi? Tomasz Byczyński, który jest dyrektorem departamentu zarządzania rynkiem detalicznym ING Banku Śląskiego twierdzi, że fakt posiadania nieruchomości zwiększa stabilność finansową klienta oraz jego wiarygodność i dlatego bank może oferować wyższą kwotę oraz dłuższy okres kredytowania.

Taki kredyt gotówkowy jest niezwykle atrakcyjny ze względu na oprocentowanie, które w zależności od ilości rat, rodzaju oprocentowania i samej kwoty wynosi od 10,5% do 13%. Dokładniej rzecz biorąc im większą kwotę pożyczamy i spłacamy w krótszym czasie, tym wychodzi taniej. Niestety ING Bank Śląski nadal zarabia na prowizji, która wynosi 3% kwoty kredytu.

W BNP Paribas Fortis można dostać jeszcze tańszy kredyt gotówkowy. Do tego bank kusi także brakiem prowizji. Jednakże kredyt o nawie ‘Zrealizuj Swój Plan’ nie jest produktem nowym, a jedynie dostępnym dla wybranych klientów banku. O kredyt z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym 9,9% mogą ubiegać się stali klienci, którzy zarabiają co najmniej 1,5 tys. zł na rękę i korzystają z pakietu L lub XL (których ceny wynoszą od 15 zł miesięcznie przy pakiecie L, zaś cena za pakiet XL podlega negocjacji).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*