Linki sponsorowane

Kredyt gotówkowy dla osób otrzymujących dochód z zagranicy

Wiele banków niestety nie uznaje dochodów kredytobiorców, którzy otrzymują wynagrodzenie z tytułu pracy za granicą. Wiele banków wymaga dodatkowych zabezpieczeń lub poręczeń. Są jednak takie, które nawet doceniają klientów otrzymujących dochody z zagranicy. Takim bankiem jest Bank BPH.

kredytBank BHP ostatnio promuje jeden ze swoich nowych produktów jakim jest kredyt z premią. Na nagrodę premiową mogą liczyć wszyscy, którzy złożą wniosek kredytowy do końca października. Są to także kredyty dla pracujących za granicą. Maksymalnie można uzyskać nawet premię w wysokości 750 zł. Wysokość nagrody zależy od wielkości kredytu, o który wnioskujemy.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, niezależnie od tego z jakiego tytułu osiągają dochody. Ważne jest jednak by w tracie trwania umowy nie odstąpić od niej. Jeśli będziemy kredyt spłacać sumiennie wówczas zostaniemy nagrodzeni przez bank.

Kredyt w Banku BPH jest kredytem bardzo elastycznym. To klient decyduje jakiej wysokości ratę chce spłacać. Dzięki temu może dopasować wysokość raty do swoich możliwości finansowych. Okres kredytowanie może wynieść nawet 96 miesięcy. Najkrótszy okres kredytowania z kolei musi wynieść 6 miesięcy. O tym którego dnia ma być pobierana rata z naszego konta decyduje również klient. Może wybrać dzień, w którym przelewane jest mu wynagrodzenie.

Maksymalna kwota kredytu to nawet 150 tysięcy złotych. Minimalnie można wnioskować o kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Gotówkę z tytułu kredytu można przeznaczyć na dowolny cel. Może być to zakup samochodu, remont mieszkania czy wyjazd na wakacje. Jednak należy pamiętać, że przy większych kwotach kredytu, kredyt jest zabezpieczony ubezpieczeniem. Ubezpieczenie jest od zdarzeń utrudniających lub uniemożliwiających spłatę kredytu. Ubezpieczenie jest obowiązkowe, jeśli odmówimy wykupu ubezpieczenia może uzyskać odmowę udzielania kredytu lub zostanie nam podniesione oprocentowanie kredytu.

Bank BPH honoruje wszystkie źródła dochodu. Mogą to być zarówno umowy o prace na czas nieokreślony, umowy o pracę na czas określony, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontrakty, własna działalność, dochody otrzymywane z zagranicy, emerytura czy renta. Nawet jeśli, któreś ze źródeł nie zostało wymienione. Warto zajrzeć do jednego z oddziałów banku i przedyskutować z doradcą. Bank może również nie wymagać żadnych zaświadczeń o dochodach. A kredyt może zostać udzielony na podstawie historii konta osobistego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*