Linki sponsorowane

Konto oszczędnościowe w Banku BNP Paribas

Jeśli chcemy by nasze środki pieniężne zgromadzone na rachunku bankowym nie traciły na wartości, to musimy się poważnie zastanowić nad jakąś formą depozytu bankowego. Z drugiej strony nie ma co się oszukiwać, iż proponowane przez instytucje finansowe oprocentowanie w zamian za dysponowanie naszymi pieniędzmi; przyniesie nam wymierne korzyści.

Najlepsze lokaty bankowe dają zarobić w granicach 7 procent netto w skali roku. W perspektywie zarobku kilkuset złotych w skali roku nie każdy zdecyduje się na czasowe zamrożenie gotówki. Dobrym rozwiązaniem jest założenie konta oszczędnościowego. Pozwoli to na zachowanie realnej wartości pieniądza w czasie i przy okazji zarobić na drobne wydatki.

Pamiętajmy, iż wszystko zależy od wielkości środków jakie zamierzamy zdeponować w banku i co najważniejsze od proponowanej przez nasz bank stawki oprocentowania. Poniżej przedstawiamy ofertę konta oszczędnościowego w BNP Paribas; z dzienną kapitalizacją odsetek i oprocentowaniem 5,5 procent netto w skali rocznej:
– półroczna gwarancja oprocentowania
– bezpłatne przelewy z konta oszczędnościowego na rachunek w BNP Paribas
– maksymalnie można założyć 3 konta oszczędnościowe
–  bank wymaga założenia konta osobistego
– odsetki naliczane są każdego dnia roboczego
– zysk bez podatku Belki
– oprocentowanie 5,5 procent netto w skali rocznej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*