Linki sponsorowane

Kokos.pl – pożyczki społecznościowe i prywatne

Pożyczki społecznościowe w Kokos.pl. Potrzebujesz pilnie gotówki jednak nie masz co liczyć na kredyt w banku, ponieważ ma już problemy ze spłatą bieżących zobowiązań? Dla takich osób jak ty powstał serwis pożyczkowy Kokos. Kokos to jeden z pierwszych profesjonalnych serwisów pożyczek społecznościowych w Polsce. Pomimo że firma jest stosunkowo młoda zrzesza już nie małe grono klientów. Kokos.pl oferuje pożyczki nawet dla osób, które mają negatywną historię kredytową w BIK.

Na rynku co prawda mnóstwo jest firm oferujących pożyczki dla zasłużonych jednak niewiele z nich oferuje pożyczki większe niż 2-3 tysiące złotych. Zazwyczaj pożyczki udzielane są na bardzo krótki czas. Co powoduje, że są niemal niemożliwe do spłaty. Kokos.pl oferuje pożyczki nawet na kwotę 25 tysięcy złotych. Jedna by móc ubiegać się o taką pożyczkę należy być stałym użytkownikiem serwisu. Ażeby zacząć przygodę z Kokos.pl wystarczy szybka rejestracja w serwisie. Kokos oferuje nie tylko szybkie pożyczki ale również możliwość szybkiego zarobku. Użytkownicy mogą nie tylko pożyczać od innych pieniądze ale również sami oferować pożyczki na dowolny procent.

Jeśli pierwszy raz staramy się o pożyczkę w serwisie Kokos maksymalna wnioskowana kwota nie może być większa niż 1000 zł. To co przekonuje do korzystania z oferty Kokosa to długi okres spłaty pożyczki. Maksymalnie pożyczkę możemy spłacać nawet przez 3 lata.
Na czym polega system pożyczek społecznościowych?

Pieniądze pożyczane są nie od konkretnej firmy ale prywatnych inwestorów. Kokos stanowi tak jak by giełdę, na które spotykają się zarówno inwestorzy jak i pożyczkobiorcy. Jedni oferują drugim pożyczkę na wybrany procent na określonych warunkach. Użytkownicy, którzy szukają pożyczek zamieszczają zgłoszenie, jakiej kwoty potrzebują i w jakim czasie są w stanie ją oddać. Kokos stanowi tylko swego rodzaju pośrednika, którego celem ma być nadzór nad pożyczkami. Pożyczki mogą być zawierane na dowolnych warunkach. Przy bardziej agresywnych inwestorach mogą to być pożyczki na duże kwoty i na wysoki procent, lub na długi okres spłaty i wysoki procent. Można jednak również znaleźć pożyczki na 12 miesięcy z oprocentowaniem poniżej 10%.

Jedna myśl nt. „Kokos.pl – pożyczki społecznościowe i prywatne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*