Linki sponsorowane

Karty kredytowe Citi Handlowy z programem partnerskim

Citi Handlowy proponuje klientom kartę, która objęta jest programem partnerskim, dzięki któremu mogą oni zdobywać punkty lojalnościowe. Liczy się każda płatność dokonana kartą. Warto wiedzieć, że standardowo opłata za użytkowanie karty wynosi 5 złotych miesięcznie, ale osoby, które zdecydują sie na jej wyrobienie do końca lipca 2011 będą zwolnione z opłat. Jednakże liczba kart objętych owa promocją jest ograniczona.
Karta Citibank MasterCard World została wydana przez Citi Handlowy przy współpracy z właścicielami takich marek jak H&M, Intersport, biuro podróży Tui, sieć perfumerii Douglas, sklep internetowy Merlin.pl oraz Multikino i Play.

Jak działa naliczanie punktów? Otóż za każde wydanie 5 złotych bank nalicza klientowi 1 punkt. Natomiast w punktach partnerskich 2 punkty. Następnie można je wymieniać na vouchery u wybranego partnera, albo spłacić nimi część zadłużenia w karcie. Na wykorzystanie voucherów zawsze jest 30 dni. Dyspozycję odnośnie tego, na jaki cel mają być one spożytkowane tzreba złożyć albo za pośrednictwem CitiPhone’a, albo też używając bankowości internetowej Citibank Online. Na stronie banku dostępny jest pełen katalog nagród.

Czy taka promocja jest w ogóle atrakcyjna? Jeśli klienci używają często karty płacąc za zakupy to z pewnością można wiele zyskać, zaoszczędzić. Katalog nagród jest na tyle szeroki, że z pewnością każdy sobie coś w nim wybierze. Dla przykładu za 2,5 tys. punktów dostaniemy voucher o wartości 100 zł do wykorzystania u partnerów programu.

Na zachętę bank daje każdemu klientowi tysiąc punktów, które pojawią się przy pierwszej transakcji, jaka zostanie wykonana przy użyciu karty Citibank MasterCard World. Nalezy dodać, że kartę można zadłużać bezpłatnie na 54 dni, a maksymalny limit kredytowy wynosi 50 tysięcy zł. Przekraczając ten okres należy liczyć się z tym, że bank naliczy 19,72% odsetek w skali roku.

Jedna myśl nt. „Karty kredytowe Citi Handlowy z programem partnerskim”

  1. Miałem kartę w Citi Handlowym ale ostatecznie zrezygnowałem. Co miesiąc ciągnęli ode mnie 8 zł. Z bonusów miałem jedynie punkty Payback ale to niezbyt wielki zarobek. Poza tym prawie wcale nie korzystałem z tej karty, więc był to zbędny balast.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*