Linki sponsorowane

Karta kredytowa World MasterCard w Alior Bank

Alior Bank wprowadził już do swojej oferty nową kartę kredytową World MasterCard, która jest powiązana z programem lojalnościowym World MasterCard Rewards.

Ta nowa karta płatnicza posiada wszelkie zalety nowoczesnego instrumentu płatniczego, natomiast program World MasterCard Rewards polega na tym, że za każde 5 złotych wydanych w dowolnym sklepie na świecie użytkownik karty otrzymuje jeden punkt. Dodatkowo każdy klient Alior Banku dostaje 1500 punktów powitalnych w momencie dokonania pierwszej transakcji bezgotówkowej, używając karty World MasterCard.

Kartą można płacić nie tylko w sklepach, ale także w restauracjach, hotelach czy na stacjach benzynowych. Zgromadzone punkty można potem wymieniać na przeróżne nagrody, np. na muzykę, rozrywkę, podróże, sport np. dodatkowo klienci Alior Banku spróbować swoich sił w grze w golfa czy odbyć lot balonem.

Ponadto karta World MasterCard Alior Banku posiada takie profity jak wysoki limit kredytowy, usługa concierge oraz dokonywanie transakcji zbliżeniowych MasterCard PayPass™.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*