Linki sponsorowane

Inwestycja w Obligacje Skarbu Państwa

10 letnie obligacje Skarbu Państwa – sprzedaż od 1.11.2011 do 30.11.2011. Jest to dobry moment na skorzystanie z oferty Skarbu Państwa i zakup 10 letnich papierów dłużnych. Za inwestycją w obligacje przemawia przede wszystkim bezpieczeństwo powierzonego kapitału i możliwość realnego zachowania wartości pieniądza w czasie. Papiery dłużne Skarbu Państwa można kupić w oddziałach PKO Banku Polskiego, w DM PKO BP oraz na specjalnej infolinii i na stronie internetowej www.obligacjeskarbowe.pl.

Najbliższa sprzedaż 10 letnich Obligacji Skarbu Państwa o symbolu EDO1121 odbędzie się w dniach od 01.11.2011 do 30.11.2011. Oprocentowanie tych obligacji w pierwszym rocznym okresie odsetkowym wynosi 5,75 procent.

Szczegóły inwestycji w 10 letnie obligacje skarbowe:

– roczna kapitalizacja odsetek
– cena emisyjna jednej obligacji wynosi 100 zł
– możliwość kupna przez Internet, telefon i w oddziałach PKO BP
– w następnych okresach odsetkowych stopa procentowa będzie ustalana na podstawie poziomu wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych w ostatnich 12 miesiącach plus 3 procentowa marża
– termin wykupu od 01.11.2021 do 30.11.2021 roku

3 myśli nt. „Inwestycja w Obligacje Skarbu Państwa”

  1. Ostatnio w telewizji kilka razy widziałem reklamę z obligacjami.
    Czy warto kupić obligacje skarbowe ?

  2. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od inwestycji. Jeśli interesują Cię jak największe zyski, to niekoniecznie obligacje będą odpowiednie.
    Natomiast gdy chcesz mieć święty spokój i nie bać się o oszczędności, to obligacje skarbowe mogą być jedną z dobrych alternatyw.

  3. Obligacje to pewny zysk, chociaż nie jest on jakiś spektakularny. Gdy ktoś chciałby bezpiecznie ulokować swoje pieniądze, bez obawy, że je straci, może spokojnie inwestować w obligacje. Na pewno bezpieczniejsze to niż oklepane do granic absurdu złoto, na którym pewnie wkrótce wielu ludzi mocno się przewiezie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*