Linki sponsorowane

ING Direct Business

ING Bank Śląski zachęca właścicieli firm do zapoznania się z nową oferta produktów, które dostępne są tylko w wirtualnej rzeczywistości. Tym samym można z nich skorzystać jedynie online, za pośrednictwem Internetu. ING proponuje przedsiębiorcom dwa produkty, które dostępne są wyłącznie w Internecie. Kampanię reklamową promuje hasło ‘Biznes lepiej funkcjonuje, jeśli korzystasz z ING Direct Business’. Czym jest wymieniany w nim ING Direct Business?

To nic innego jak oferta stworzona z myślą o właścicielach firm, która dotyczy bieżącej obsługi bankowej. Przedsiębiorca ma możliwość założenia konta, do którego przysługuje mu karta płatnicza, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz dostęp do bankowości internetowej. Za to wszystko zapłaci jedynie 19 zł miesięcznie. Drugim produktem jest ING Direct Business Credit, czyli aplikacja internetowa, za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogą wystąpić z wnioskiem o produkt kredytowy online.

Dzięki niej możliwa jest elektroniczna obsługa wniosków przez bank, co z kolei skutkuje skróceniem czasu, jaki trzeba czekać na decyzję kredytową. Co więcej, klient który składa wniosek przez Internet może liczyć na atrakcyjniejsze warunki aniżeli gdyby zdecydował się na osobisty, bezpośredni kontakt z bankiem. Z oferty ING Banku Śląskiego mogą skorzystać przede wszystkim firmy, które prowadzą tak zwaną pełną księgowość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*