Linki sponsorowane

Archiwum kategorii: Felietony

Pożyczki bez zaświadczeń na sam dowód na święta

Już za niedługo największe święto Boże Narodzenie. Tak, tak, to wyjątkowy i przede wszystkim rodzinny moment święty. W tym czasie prawie każda, cała rodzinka gromadzi się przy jednym stole i delektuje się czasem szczęśliwie ze sobą spędzonym… Ale czy tylko?

Szybkie pożyczki na dowód bez zaświadczeń

Dzisiejszy rynek usług finansowych jest rozbudowany do tego stopnia, że brak zdolności kredytowej na odpowiednio wysokim poziomie czy niezbyt dobra historia finansowa w Biurze Informacji Kredytowej nie są w zasadzie żadnymi przeszkodami stojącymi na drodze do skorzystania z pożyczek. Odkąd pojawiły się firmy pożyczkowe, odtąd banki straciły swój monopol na pożyczanie pieniędzy – i w sumie bardzo dobrze się stało, ponieważ na chwilę obecną kredyty są trudno dostępne.

Opinie o Ferratum Bank – firmie działającej pod wieloma markami.

Ferratum Bank to w zasadzie grupa kapitałowa. W kwestii na ile jest
bankiem można by sporo polemizować. Firma ta uzyskała koncesję bankową na Malcie i teraz w ramach porozumień międzynarodowych może posługiwać się wyrazem bank w nazwie. Działalność Ferratum Banku jednak zdecydowanie bardziej przypomina działalność firmy pożyczkowej nastawionej na udzielanie chwilówek online.

Zmiana pracy w wakacje

Wbrew pozorom lato to dobry okres, żeby zmienić pracę. Wiele osób uważa, że w czasie wakacji firmy zawieszają rekrutację, tymczasem okazuje się, że ofert pracy jest znacznie więcej aniżeli w innych okresach. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że najczęściej stanowiska, które pojawiają się w serwisach ogłoszeniowych dotyczą prac sezonowych, praktyk lub stażu.

Chcesz założyć firmę? Zadbaj o image!

Liczne badania wskazują na to, że Polacy są wzrokowcami. Oceniamy ludzi po wyglądzie. Dlatego też decydując się na założenie własnej firmy powinniśmy nie tylko zadbać o przyjazną aranżację wnętrza czy stworzyć miłą atmosferę, ale pamiętać i o tym, że przez nasz pryzmat – szefa, właściciela oceniana będzie cała firma.