Linki sponsorowane

Elastyczny kredyt hipoteczny w Polbank EFG – promocja

Od początku maja Polbank EFG przygotował nową ofertę kredytu hipotecznego. Kampania reklamowa towarzysząca temu produktowi będzie obecna w mass mediach od 4  maja do 12 czerwca bieżącego roku. 30 sekundowa reklama będzie emitowana w wielu stacjach telewizyjnych m.in. w TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat, TVP Info, TVN 24, Discovery, Kino Polska, Planete.

Natomiast kampania radiowa potrwa od 1 do 22 maja. Spot premiujący elastyczny kredyt hipoteczny został przygotowany przez agencję reklamową Addapter, a produkcją zajęła się firma Tyrka Studio. Głównym przesłaniem nowej reklamy Polbanku jest elastyczne podejście do klienta, dotyczące swobodnego dopasowywania wysokości rat kredytowych do potencjalnych potrzeb kredytobiorcy. W reklamie telewizyjnej, młode małżeństwo zaprosiło na parapetówkę swoich przyjaciół ( jedną ze znajomych jest Justyna Kowalczyk). Goście, którzy przybyli do nowego lokum nie mogą wyjść z podziwu, że posiadacze kredytu hipotecznego nie zrezygnowali z wakacji mimo comiesięcznego zobowiązania.

Elastyczny kredyt hipoteczny-główne cechy:

– oferta promocyjna trwa do 31 lipca 2011 roku
– brak prowizji za udzielenie kredytu
– kredyt w walucie polskiej lub w euro
– elastyczne dopasowywanie wielkości rat kredytowych do aktualnej sytuacji klienta
– możliwość zawieszenia jednej raty kredytu
– możliwość zwiększenia 6 rat kredytowych ( od 50 do 200 procent kwoty bazowej)
– marża od 1 procenta
– pakiet złoty ( obniżka marży o 1,5 punktu procentowego,  dla posiadaczy karty debetowej, wymagana jest deklaracja regularnych wpływów na konto, trzeba wykupić ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie na wypadek utraty źródła dochodu)
– pakiet srebrny ( obniżka marży o 1 procent, dla posiadaczy karty debetowej,  wymagana jest deklaracja regularnych wpływów na konto, trzeba wykupić ubezpieczenie na życie)
– pakiet brązowy ( obniżka marży o 0,5 punktu procentowego, dla posiadaczy karty debetowej, wymagana jest deklaracja regularnych wpływów na konto)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*