Linki sponsorowane

Gdzie kredyt na dochody z zagranicy – Deutsche Bank

Pracujesz za granicą alb otrzymujesz dochody z zagranicy zaś mieszkasz w Polsce? Pilnie potrzebujesz gotówki, ale nie wiesz jak ją zdobyć? Obawiasz się, że banki które udzielają kredytów nie zaakceptują Twoich dochodów? Nie musisz się martwić. Nie wszystkie banki dyskryminują osoby, otrzymujące dochody z zagranicy. Są banki, które akceptują wszystkie źródła dochodu. Jednym z takich banków jest Deutsche Bank.

banknoty euroBank ten jest otwarty na klientów i akceptuje niemal wszystkie źródła dochodu. Kredyt gotówkowy w tym banku można otrzymać nawet w wysokości 150 tysięcy złotych. Kredyt na dochody z zagranicy jest stosunkowo nisko oprocentowany i jego spłatę można rozłożyć na bardzo długi okres. Dzięki temu rata kredytu nie obciąża aż tak domowego budżetu. Oprocentowanie nominalne kredytu kształtuje się w wysokości 9,5%. Okres spłaty może wynieść nawet 84 miesiące.

Kredyt na maksymalną kwotę i na maksymalny okres kredytowania można zaciągnąć nawet bez zaświadczeń o dochodach. Bank wówczas bierze pod uwagę nasze oświadczenie i wielkość wpływów na konto osobiste. Ażeby dowiedzieć się czegoś więcej o kredycie należy skontaktować się z jednym z doradców banku lub za pośrednictwem teleserwisu.

Decyzja kredytowa zapada w ciągu kilku minut. Pieniądze jeszcze tego samego dnia są przelewane na konto klienta lub przekazywane mu osobiście do ręki. Kredyt udzielany jest bez poręczycieli. Jedynym zabezpieczeniem weksel i ubezpieczeni, które w przypadku większych kwot jest obowiązkowe. Dodatkowo do kredytu oferowane jest konto techniczne, które ułatwi kontrolę spłaty kredytu. Klient może również skorzystać z oferty krzyżowej, zakładając konto osobiste z ubezpieczeniem mogą sobie zmniejszyć oprocentowanie kredytu. Konta oferowane przez Deutsche Bank są jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku. Poza wysokim oprocentowaniem depozytów, oferują również darmowy dostęp do konta z wielu kanałów komunikacyjnych takich jak:internet, telefon, bankomaty, mobilny dostęp, oraz tradycyjną sieć oddziałów.

6 myśli nt. „Gdzie kredyt na dochody z zagranicy – Deutsche Bank”

 1. Dobrze, że można już brać kredyty na podstawie dochodów osiąganych za granicą. Mieszkam w Lublinie, a pracuję w Hamburgu, skąd przyjeżdżam co 2-3 tygodnie na tydzień wolnego. Zarobki mam większe niż przeciętny Polak, a mimo tego jeszcze do niedawna nie mogłem wziąć kredytu. Na szczęście to się zmienia…

 2. dokladnie mozna w moim przypadku dostalem 100 tys kredytu w BNP Paribas bez problemow na dochod z zagranicy pracuje w Holandii

 3. Witam i od razu przechodzę do rzeczy. Otóż kilka lat pracowałem w Niemczech a teraz przez ostanie miesiące pracuję w UK i oczywiście tam płacę podatki oraz generuję swoje zagraniczne przychody. Niestety tradycyjne i zatwardziałe polskie banki nie chcą takim osobom jak ja dawać kredytów i pożyczek. Dlatego muszę szukać jakie są oferty przez internet i gdzie można dostać pożyczkę lub kredyt dla osób które wykazują dochody za pracę za granicą czyli na przykład e Niemczech, Anglii czy nawet w Holandii albo Norwegii. Może to pytanie wyda się fachowcom banalne, ale pewnie zanim znajdę odpowiedź w internecie to ktoś da mi namiary albo jakiś kontakt i numer telefonu do firmy albo instytucji pozabankowej które udzielają pożyczek dla ludzi osiągających zagraniczne dochody i mających zdolność kredytową za granicą.
  Andrzej Legnica

 4. Pracuje za granicą i szukam gdzie szybko dostanę najlepszy kredyt na samochód właśnie dla ludzi mających dochody po za granicami Polski? Chcę kupić dla żony ładną mazdę x7 i musze pozyczyć ok 100 tys. zł bo nie chcę wykłądac na ten cel własnej gotówki. Kto mi powie jak załatwia się pozyczkę w Polsce mając pracę za granicą , ale oczywiście na biało na umowe o pracę.

 5. Aktualnie pracuję w Anglii od dwóch miesięcy. Potrzebuję jednak w Polsce pożyczyć 10000 zł na raty na jakieś dwa lata. Jaki bank pożyczy mi na podstawie umowy o pracę w Anglii ? Jeśli nie bank, to jaki byście polecili parabank. Zaakceptuję tylko rozsądne oferty a nie lichwę.
  Najlepiej gdyby dało się wszystko załatwić przez internet. Mam stałe zameldowanie w Polsce jak coś.
  Pieniądze potrzebuję na remont mieszkania – przygotować pod wynajem.

 6. OK, wszystko fajnie napisaliście w przypadku kredytu z dochodami z zagranicy. Ja niestety nie mogę dostać żadnego kredytu w banku bo mam zły BIK. Nie jestem dłużnikiem już dawno, ale historia jest zła.
  Gdzie po kredyt, pożyczkę w sektorze pozabankowym się udać ? Nie interesuje mnie chwilówka, tylko pożyczka na 12 rat na 10 tys zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*