Linki sponsorowane

Czy założyć sobie darmowe konto internetowe Inteligo w PKO BP

Inteligo jest internetową platformą grupy PKO BP, która w ubiegłym roku przeszła wiele korzystnych zmian. Kolejne lata mają wprowadzić jeszcze większe rewolucje. Cel jaki został przed nią postawiony to zdobycie miliona nowych klientów oraz uplasowanie się na pozycji lidera bankowości internetowej w Polsce.
W Inteligo pojawiła się już pożyczka gotówkowa, lokata z dzienną kapitalizacją odsetek, do tego karta kredytowa, która posiada cechy debetowej, a niedługo wprowadzona zostanie karta debetowa wyposażana w technologię MasterCard PayPass, co oznacza, że można nią płacić w sklepach, wypłacać gotówkę z bankomatu, a dodatkowo w miejscach, które wyposażone są w specjalne czytniki można płacić bez podawania PIN-u, jeśli wartość transakcji nie przekracza 50 zł. Wystarczy tylko zbliżyć kartę do czytnika.

Klienci Inteligo mogą już autoryzować transakcje dzięki tokenowi w telefonie komórkowym czy za pomocą kodów SMS-owych. Do Inteligo przekonują nas znane twarze. W reklamach wystąpili między innymi Maria Peszek i Smolik.

Klienci Inteligo mogą teraz wybierać między kartą Vista oraz nową zbliżeniową MasterCard. W niedługim czasie ma zostać wprowadzona karta MasterCard PayPass także dla klientów firmowych. Co więcej pojawi się również karta zbliżeniowa Vista w technologii payWave.

2 myśli nt. „Czy założyć sobie darmowe konto internetowe Inteligo w PKO BP”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*