Linki sponsorowane

Co to jest Alior Sync

Założenie w 2000 roku mBanku było kamieniem milowym na polskim rynku wirtualnych banków. Kolejnym krokiem zmieniającym obraz sektora banków internetowych w Polsce było rozpoczęcie działania Banku BGŻoptima- pierwszy wirtualny bank w naszym kraju o specjalności oszczędnościowej. Alior Bank planuje wprowadzić polską bankowość internetową na wyższy poziom. W połowie 2012 roku wystartuje Alior Sync- wirtualny bank najnowszej generacji.

Projekt Alior Banku będzie odpowiedzią na szybko rozwijający się sektor usług internetowych i mobilnych. Grupą docelową nowego banku będą osoby z grupy wiekowej 20-35 lat. W ciągu 4 lat działania, Alior Sync chce dysponować milionową rzeszą klientów i depozytami w kwocie ponad 3 miliardów złotych. Nad tworzeniem systemu transakcyjnego czuwa węgierska firma IND. Portal internetowy przygotowywany jest przez agencję Artegance. Natomiast logo banku opracowuje agencja reklamowa PZL.
Przykładowe cechy nowego banku
– całkowicie wirtualna obsługa
– nowoczesne standardy komunikacji z klientami
– wirtualny oddział z wykorzystaniem technologii 3D
– video chaty i rozmowy z klientami
– produkty bankowe dostępne w urządzeniach mobilnych

Jedna myśl nt. „Co to jest Alior Sync”

  1. Moim zdaniem jest to fajne rozwiązanie. Starsze osoby mogą się pewnie trochę obawiać takiego wirtualnego banku, ale młodsi na pewno chętnie skorzystają z takiej nowinki. Podoba mi się to 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*