Linki sponsorowane

BNP Paribas Polish Open – turniej tenisowy Sopot 2011

Kiedy odbędzie się męski turniej tenisowy BNP Paribas Polish Open?
Grupa kapitałowa BNP Paribas angażuje się w działania sponsoringowe. Przedsięwzięcia te pomagają w budowaniu świadomości marki i tworzą pozytywny wizerunek banku w oczach wszystkich interesariuszy. Bankowi zależy na bezpośrednim kontakcie z poszczególnymi grupami klientów.

BNP Paribas jest liderem na runku sponsoringu wydarzeń tenisowych na świecie . Z racji tego, iż BNP Paribas Bank Polska SA wchodzi w skład tego francuskiego banku to  jest organizatorem rodzimego  turnieju tenisowego o randze challengera . BNP Paribas Polish Open odbędzie się w dniach 9-17 lipca 2011 roku na kortach tenisowych Sopockiego Klubu Tenisowego.

W Sopocie mogą zagrać zawodnicy formatu światowego. Udział w zawodach zapowiedzieli już polscy tenisiści m.in. Michał Przysiężny, Łukasz Kubot, Mariusz Frystenberg oraz Marcin Matkowski. W organizację sopockiego turnieju zaangażowany jest Polski Związek Tenisowy, firma Prokom, miasto Sopot, BNP Paribas Bank Polska SA oraz ATP. BNP Paribas Polish Open ma charakter międzynarodowych mistrzostw Polski i należy do cyklu 160 turniejów męskiego tenisa na całym świecie. W zawodach rangi challanger nie mogą występować tenisiści z pierwszej 10 rankingu ATP. Natomiast reszta zawodników z tego rankingu musi uzyskać specjalną zgodę od ATP i „dziką kartę” na start od organizatorów. Pula nagród sopockiego challangera wynosi 125 tysięcy dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*