Linki sponsorowane

Alior Bank sprzyja rodzinie – rodzinne przywileje

Alior Bank postanowił skoncentrować się na rodzinie. Z myślą o niej powstał nowy program o nazwie ‘Rodzinne przywileje’, który umożliwia korzystanie z usług, produktów oferowanych przez bank na preferencyjnych warunkach. Osoba, która będzie chciała wziąć udział w programie musi się zarejestrować.
Dopiero wówczas może liczyć na lepsze warunki dotyczące założenia, utrzymania konta, pożyczek i kredytów, ubezpieczeń, programów oszczędnościowych. Warto dodać, że środki znajdujące się na koncie dla rodzin w nocy generują wyższe zyski, bowiem oprocentowanie wynosi 4% zgodnie z tak zwaną taryfą nocną. Co więcej, samo prowadzenie konta nic nie kosztuje, darmowe są również bankomaty na terenie naszego kraju, a także na świecie.Bezpłatne sa również przelewy dokonywane za pośrednictwem Internetu oraz pomoc assistance (Pomocni Fachowcy i Osobisty Asystent). Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w programie taniej będą mogły robić również zakupy w wielu sklepach, aptekach, cz kupić bilety chociażby do teatru.

W programie Alior Bank istnieje również możliwość otworzenia bezpłatnego konta dla dziecka. Darmowe będzie również utrzymanie karty bankomatowej. Rodzice mogą przy tym monitorować poczynania swojej pociechy, otrzymywać SMS-y informujące o tym, na co dziecko wydaje pieniądze, gdzie dokonuje transakcji i w jakich kwotach. Ponadto dziecko będzie mogło korzystać z rabatów w sklepach sportowych, z zabawkami, w kinach itp. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*