Linki sponsorowane

Akademia Kobiet Sukcesu i Bank BPH – wspólna akcja

Bank BPH wspólnie z Akademią Kobiet Sukcesu zorganizował akcję „Kobieta Sukcesu w świecie finansów”, który przez cykl praktycznych warsztatów edukacyjnych miał pomóc Polkom w osiągnięciu satysfakcji z wykonywanej pracy, uzyskaniu niezależności finansowej oraz  realizacji zawodowych marzeń. Kampania jest częścią międzynarodowej inicjatywy GE Capital – Banking on Women (Stawiamy na kobiety).

W warsztatach pomagających kobietom funkcjonować w świecie finansów i biznesu wzięło udział prawie siedemdziesiąt kobiet. Pierwsze spotkanie„Biznesplan okiem praktyka – jak uniknąć pułapek na starcie i wyjść na swoje” był poprowadzony przez Katarzynę Ciesielską z Fundacji Centrum Promocji Kobiet i dotyczyło uruchomienia oraz prowadzenia własnego przedsiębiorstwa.

Drugi warsztat „Kreatywność w poszukiwaniu pomysłów na biznes” dotyczył technik poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, strategi kreatywności wybitnych ludzi oraz technik zwiększających możliwości twórczego myślenia.

Z kolei na spotkaniu „Przedsiębiorczość jako postawa życiowa” uczestniczki akcji poznały przykłady osób, które osiągnęły sukces w biznesie a także oraz zostały wprowadzone w tajniki osobistego PR.

Więcej o akcji można się dowiedzieć pod adresem: www.finansekobiet.org.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*