Linki sponsorowane

‘1 Konto’ w Credit Agricole

Credit Agricole w dość nietypowy sposób promuje, chce nadać rozgłosu swojemu nowemu produktowi, jakim jest rachunek ‘1 Konto’, który to został stworzony z myślą o ludziach młodych, w przedziale wiekowym 18-27 lat. Otóż Credit Agricole postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i sfinansować swoim klientom Sylwester Marzeń. Oczywiście nie wszystkim, ale tym, którzy wezmą udział w konkursie, a przy okazji założą owej ‘1 Konto’. Bank zdobywa nowych klientów, przy okazji ma niesamowitą reklamę. Jednakże należy podkreślić, że na nagrodę główną, jaką jest Sylwester Marzeń Credit Agricole zamierza wydać 100 tys. zł.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba się zarejestrować, następnie udzielić informacji dotyczących Sylwestra Marzeń i co najważniejsze zebrać grupę znajomych, z którymi chciałoby się ową wyjątkową noc spędzić. Istnieje możliwość dopisania się do istniejącej już grupy. Jak zdobyć nagrodę? Otóż tzreba zbierać punkty, które uzyskuje się za założenie ‘1 Konta’ a następnie za dokonywanie transakcji takich jak płatności kartą, doładowanie telefonu środkami pochodzącymi z konta, płatności dokonywane za pośrednictwem tzw. Przelewu Online.

Warto szczegółowo zapoznać się z regulaminem konkursu, istnieją bowiem różne, liczne ograniczenia dotyczące liczby przyznawanych punktów. Bank nagrodzi grupę, która uzyska największą ilość punktów – zorganizuje im Sylwester za 100 tys. zł. Pozostałe miejsca na podium również zostaną nagrodzone. Każdy z drugiej grupy otrzyma konsolę do gier PlayStation3, trzeciej – kartę upominkową o wartości 100 zł do Empiku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*